3D mapa Kapandula

Satelitní mapa Kapandula

název bez diakritiky: Kapandula
správní zařazení: Kaoma, Western, Zambie, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 59' 0" South, 25° 14' 0" East

Kapandula a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KapandulaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kapandula. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kapandula, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kaoma, Western, Zambie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 59' 0" South, 25° 14' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kapandula v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kapandula

Hotely Kapandula: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kapandula: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kapandula, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kapandula Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kapandula. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kapandula

3D mapa Kapandula v Google Earth

satelitní 3D mapa Kapandula, Zambie

3D mapa KapandulaGoogle Earth – podívejte se na Kapandula z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kapandula dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kapandula shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kapandula, Zambie v Google Earth »

Letiště Kapandula a okolí

Letiště ve městě Kapandula a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kapandula říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kapandula (Zambie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kapandula a celou oblast Zambie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kapandula

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kapandula: textový odkaz

satelitní mapu Kapandula: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kapandula

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kapandula: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kapandula: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kapandula: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nikolici v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora
  2. Bethlehem v oblasti Hertford County, North Carolina, Spojené státy americké
  3. Polykovichi v oblasti Mahilyow, Bělorusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.